Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Baby Driver Devam Filmi İle Geri Dönüyor

Baby Driver Devam Filmi İle Geri Dönüyor

  Ağustos 5, 2019

  88 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

İngiliz yönetmen ve yazar Edgar Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Baby Driver'ın devam filminin gelip gelmeyeceği uzun zamandır merak edilen konular arasında yer alıyordu. Ancak bu konudaki bilinmezlik filmin genç ve yetenekli başrol oyuncusu Ansel Elgort'tan gelen açıklama ile son buldu; Baby Driver 2 geliyor! Oyuncunun söylemlerine göre Baby Driver 2’nin prodüksiyon çalışmaları yakın bir ...

İngiliz yönetmen ve yazar Edgar Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Baby Driver’ın devam filminin gelip gelmeyeceği uzun zamandır merak edilen konular arasında yer alıyordu. Ancak bu konudaki bilinmezlik filmin genç ve yetenekli başrol oyuncusu Ansel Elgort’tan gelen açıklama ile son buldu; Baby Driver 2 geliyor!

 

Oyuncunun söylemlerine göre Baby Driver 2’nin prodüksiyon çalışmaları yakın bir zamanda başlayacak ancak film Baby Driver 2 adı ile değil, bambaşka bir isimle piyasaya çıkacak. MTV mikrofonlarına konuşan Elgort: “Edgar Wright senaryoyu benimle paylaştı. Evet bence film gerçek olacak. Bence Baby Driver devam filmi olacak. Aslında farklı bir ismi olacak. Ama bunu yine de Edgar’a sormanız gerekecek.”  dedi.

 

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.