Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Yıldız Kadrolu Savaş Filmi “1917”den Poster Var!

Yıldız Kadrolu Savaş Filmi “1917”den Poster Var!

  Ağustos 5, 2019

  83 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Yıldız kadrosuyla dikkat çeken savaş filmi "1917"den poster yayınlandı.

1. Dünya Savaşı’nı konu alan bol yıldızlı 1917’den ilk fragman yayınlandı. Arka arkaya çektiği James Bond filmleri “Skyfall” ve “Spectre”den beri beyaz perdeden uzak kalan Sam Mendes ve 3 Oscar ödüllü usta yönetmen Steven Spielberg’ü bir araya getiren proje, DreamWorks ve Universal Pictures bünyesinde hayata geçiriliyor.

Merakla beklenen “1917” filminin konusu ise şöyle: I. Dünya Savaşı sırasında iki genç Britanya askeri olan Schofield ve Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanırlar. Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake’in kardeşi de onların arasındadır. Bu durumda Blake’i daha da fazla ciddiye alması gereken bir mücadele bekliyordur…

Spielberg’ün yapım şirketi Amblin Partners’ın arkasında bulunduğu projenin yönetmenliğini Sam Mendes üstlenecek. Merakla beklenen savaş filmi “1917”nin oyuncu kadrosunda; Captain Fantastic, Pride, How I Live Now, 11.22.63 gibi yapımların genç yüzü George MacKay ve Game of Thrones’ta genç kral Tommen Baratheon olarak izlediğimiz Dean-Charles Chapman’ın yanı sıra da dev isimler bulunuyor.

Sherlock dizisiyle yıldızı parladıktan sonra Doctor Strange, Atonement, The Imitation Game, Patrick Melrose, 12 Years A Slave gibi yapımlarda karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch; Game of Thrones, Medici ve Bodyguard dizilerinin başarılı oyuncusu Richard Madden; A Single Man, The King’s Speech, Kingsman serisi, Mamma Mia gibi yapımların usta oyuncusu Colin Firth; “Altın Çember”, Stockholm, Miss Sloane, “The Imitation Game” gibi yapımlardan tanıdığımız Mark Strong; Sherlock’un Moriarty’si Andrew Scott;  Rogue One: A Star Wars Story, “Atonement”, Mr. Nobody, The Bank Job gibi yapımlardan tanıdığımız Daniel Mays gibi isimler filmin zengin oyuncu kadrosunu süslüyor.

Yıldız kadrolu “1917” filmi ülkemizdeki izleyicileriyle 10 Ocak 2020 tarihinde sinemalarda buluşacak.

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.